Kennis van kwaliteit in bodem en archeologie

Kay Mollenhauer en Linda Dirven versterken SIKB-team Bodembeheer

Het team Bodembeheer van SIKB is recent versterkt met twee nieuwe collega's: Kay Mollenhauer en Linda Dirven. Met hun ervaring en expertise dragen zij bij aan de verdere professionalisering en borging van kwaliteit binnen het bodemwerkveld.
Kay Mollenhauer is sinds 1 oktober actief voor SIKB. Als zelfstandig bodemprofessional brengt hij ruim 25 jaar ervaring mee als adviseur en projectleider op het gebied van bodem en bodemsanering. Hij bekleedde eerder functies bij onder andere SGS, Witteveen+Bos en de Regionale Uitvoeringsdienst Zeeland. Vanuit zijn achtergrond en betrokkenheid bij Kwalibo weet hij hoe cruciaal actuele protocollen en richtlijnen zijn voor een betrouwbare uitvoering. Bij SIKB zet hij zich dan ook in voor het versterken en actueel houden van deze documenten.
Linda Dirven is op 1 mei gestart bij SIKB. Sinds 2020 werkt zij als adviseur bodem bij MV Ingenieursbureau B.V., met een focus op ballast- en bodemonderzoek binnen de railinfrastructuur. Ze is sinds begin 2024 lid van de NEN-commissie ‘Onderzoeksstrategie en Veldwerk’ (NEN 5740). Binnen SIKB richt Linda zich op de sectie Monsterneming en Veldwerk en op de BRL’s 1000 en 2000. Daarnaast is zij actief betrokken bij de sectie Analyses en werkt ze aan de verdere ontwikkeling van de AS SIKB 3000 – AP04.
Met de komst van Kay en Linda is het SIKB-team Bodembeheer samen met Jelle de Boer, Sonja Kooiman en Freek van Gent weer op volle sterkte.